Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum

Kalite Politikamız

Mavi Kimya

Kimyasallar birçok ürün portföyü içerisinde kullanıldığından, üretimini ve satışını yaptığımız tüm ürünlerin kalitesi ile sektörde örnek bir firma olarak;

Müşteri ihtiyaç ve isteklerini belirlemek, optimum maliyet ve performansa uygun üretim ve satış yapmak; işimizin her adımında en iyi kaliteyi sağlamak ve müşteri memnuniyetine ulaşmak, takım ruhunu tüm çalışanlarımıza benimsemek, müşterilerimizin üretimlerini artırmak için müşteri memnuniyeti çerçevesinde, hızlı, etkili ve ekonomik çözümler üretmek. Çevreyi korumak için sürekli gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak. Talep edilen ürünü zamanında ve sorunsuz olarak teslim etmek. Mevzuata uygunluk ve yasalara uygun olarak tüm departmanlarımızda sürekli iyileştirmeyi taahhüt etmiş ve kalite politikamızı benimsemiştir.

Mavi Kimya kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetine önem veren, tedarikçileriyle ve müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurulmasını ön planda tutan anlayışıyla kimya sektöründe saygın firmalar arasında yer almaktadır.