Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum

Lojistik ve Stoklama

Mavi Kimya

DEPOMUZ - SIVI ÜRÜNLERİN DEPOLANMASI
Mavi Kimya 2013 Aralık ayı ititbariyle Çerkezköy’de yaklaşık 3.000 m2 lik kapalı alan olmak üzere toplamda 6.000 m2 lik alana ve 1000 ton kimyasal madde depolama hacmine sahip depolama tesisini hizmete sokmuştur. Depolama tesisimiz günlük 110 ton ürün ambalajlama kapasitesi ile sayılı depolama alanlarından biridir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, sıvı ürünlerin sevkiyatını varilli, IBC’li, bidonlu olarak farklı ambalaj seçenekleriyle yapabilmekteyiz.
Ayrıca yurt genelinde anlaşmalı olduğumuz liman ve antrepolarda stoklama yaparak,  müşterilerimizin ani taleplerine cevap verebilmekteyiz.

AMBALAJLI ÜRÜNLERİN DEPOLANMASI
Üretici firmalardan tedarik edilen torbalı ve fıçılı malzemelerin paletli olarak, raf sistemi ile depolanması gerçekleştirilip, satış ve lojistik departmanlarının koordineli çalışması ile müşterilerimize sevkiyatı gerçekleştirilmektedir. 

NAKLİYE / SEVKİYAT
Tesisimizde ; 4 Adet toplamda 105 Ton kapasiteli solvent tankeri, 4 Adet toplamda 50 Ton kapasiteli kasalı kamyon, 1000 ton kapasiteli sıvı kimyevi madde deplama tankı bulunmaktadır. Dökme ve ambalajlı ürünler, Karayolu Genel Müdürlüğü Standartları’na uygun, taşıma yetki belgelerine sahip araçlarımız ve deneyimli personelimiz ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır. 

SERTİFİKALAR

ISO 9001 – 14000

TAPDK – ETHANOL/METHANOL DAGITIM UYGUNLUK LISANS